یک مطالعه جدید از دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو و استارتاپ سلامت نشان می دهد که اپل واچ و فیتبیت می توانند به طور دقیق مسائل بهداشتی رایج مانند فشار خون بالا و آپنه خواب را تشخیص دهند.


مطالعه منتشر شده توسط استارتاپ ، کاردیوگرام و آزمایشگاه بهداشت UCSF گفت: فشار خون بالا و آپنه خواب به ترتیب در 82٪ و 90٪ دقت در پوشیدنی ها تشخیص داده شده است. این میزان از نظر ریتم غیرطبیعی قلب کمی پایین است ، که در یک مطالعه قبلی از ماه مه از Cardiogram و UCSF با دقت 97 درصد تشخیص داده شده است.

کاردیوگرام - که به اپل یا Fitbit وابسته نیست - و UCSF با استفاده از هوش مصنوعی برای انتخاب الگوهای غیر طبیعی در ضربان قلب میزان دقت را تعیین کردند .

این مطالعه با بیش از 6000 فرد ، 37 درصد و 17 درصد مبتلا به فشار خون بالا و آپنه خواب انجام شد. این مطالعه ماهها به منظور تأیید یافته ها به ماهها تحقیقات بالینی مورد بررسی قرار می گیرد. کاردیوگرام می گوید قصد دارد مطالعات خود را برای تشخیص پیش دیابت و دیابت گسترش دهد.

"چه می توانیم با استفاده از هوش مصنوعی ، ابزارهای غربالگری روزمره را با استفاده از هوش مصنوعی تبدیل کنیم؟ بنیانگذار Cardiogram ، براندون بالینجر ، در بنیاد متوسط ​​نوشت.

فشار خون بالا ، یا فشار خون بالا ، و آپنه خواب ، که در آن تنفس به طور مکرر متوقف می شود و در طول خواب شروع می شود ، میلیون ها آمریکایی را تحت تأثیر قرار می دهد - بیشتر آنها نمی دانند که یا اختلال دارند. طبق گزارش انجمن آپنه خواب آمریكا ، بیش از 80 درصد آمریکایی هایی كه آپنه خواب دارند تشخیص داده نشده اند.

تخمین زده می شود بیش از میلیون آمریکایی آپنه خواب دارند ، اما افراد مبتلا به فشار خون بالا به مراتب شیوع بیشتری دارند. به گفته مرکز کنترل بیماری ها ، بیش از 75 میلیون آمریکایی - یا 29 درصد - فشار خون بالا دارند.

براساس دو مطالعه جداگانه توسط CDC و آکادمی خواب پزشکی آمریکا ، فشار خون و آپنه خواب به ترتیب در هزینه های پزشکی مستقیم ، از دست دادن بهره وری و تصادفات به ترتیب 46 میلیارد و 150 میلیارد دلار برای آمریکا هزینه کرده است.

اپل و Fitbit تلاش کرده اند تحقیقات پزشکی خود را در مورد ریتم غیر طبیعی قلب ، فشار خون بالا و آپنه خواب گسترش دهند . شرکت اپل با دانشکده پزشکی استانفورد همکاری کرد تا بررسی کند چگونه اپل واچ می تواند ریتم غیر طبیعی قلب را در برنامه های بهداشتی اختصاصی خود تشخیص دهد.

تیم کوک ، مدیرعامل اپل در گفت: "یکی از مواردی که ما آموخته ایم که واقعاً از این موضوع غافلگیر و خوشحال شده ایم ، این دستگاه است . اساساً از طریق جمع آوری داده ها به مردم هشدار داده است که آنها مشکلی دارند." مصاحبه با فورچون در ماه اوت. "و این باعث شد كه آنها به پزشك مراجعه كنند و بگویند ،" به ضربان قلب من نگاه كن . آیا چیزی اشتباه است؟ " و یک عدد غیر ناچیز فهمیده اند که اگر آنها به پزشک مراجعه نکرده اند ، آنها می مردند. "

ماه هاست که Fitbit گفته است که روی آپنه خواب تمرکز دارد. ساعت هوشمند جدید این شرکت با نام Ionic دارای سنسور نوری جدید برای جمع آوری بهتر داده ها برای تشخیص آپنه خواب است.

جیمز پارك ، مدیرعامل Fitbit ، در مصاحبه ای با تلاش های آپنه خواب Fitbit در آگوست ، در مصاحبه با The Verge on Fitbit ، گفت كه این شركت برای دریافت تأیید فن آوری خود برای تشخیص های آینده باید آزمایشات بالینی زیادی را انجام دهد.

پارك گفت: "تشخیص بیماری اصطلاحی دشوار است." "اما قطعاً با گذشت زمان امیدواریم که از غربالگری در رابطه با یک متخصص پزشکی ، گرفته تا تشخیص بیشتر یا درمان پیشرفت کنیم."

در ماه سپتامبر ، هر دو اپل و Fitbit توسط سازمان غذا و داروی انتخاب شدند تا در یک برنامه آزمایشی شرکت کنند و به شرکتها اجازه می دهد مقررات خاصی را برای تسریع در نوآوری صرف کنند.

اپل راه حل های بند را برای رضایت بخشیدن به مناسب ارائه می دهد

اپل واچ ، Fitbit می تواند فشارخون و آپنه خواب را تشخیص دهد: مطالعه

ویدئوی Google نشان می دهد که "غریبه بدنبال هشدار" برای تلفن های هوشمند است

، ,خواب ,آپنه ,تشخیص ,فشار ,خون ,آپنه خواب ,فشار خون ,خون بالا ,و آپنه ,بیش از

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

selena-cods kavala مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی دانلود برنامه اندروید مطالب اینترنتی مشاوره کسب و کار کاردوک و کاريابي هر چی که بخوای مطالب اینترنتی وبلاگ