(Tech Xplore) - همه مچ دست به طور برابر ایجاد نشده اند و ساعت هوشمندی که رضایت داشته باشد نه تنها باید کار کند بلکه احساس راحتی می کند. در غیر این صورت ، "پوشیدنی" کلماتی است که به خودی خود متناسب نیست. اپل فکر می کند که راه حلی دارد و حق ثبت اختراع نیز به وی اعطا شده است.


در تاریخ 10 اکتبر ، حق ثبت اختراع از USPTO با عنوان "تنظیم مناسب پویا برای دستگاههای الکترونیکی پوشیدنی" عنوان شده است. بحث اختراع ثبت اختراعات در مورد مسیرهایی برای گروههای سازگار با خود است.

"اپل به صورت پویا قابل تنظیم ساعت اپل ثبت اختراع باند برای اولین بار در آوریل 2015 و اعتبارات آندره T. Baranski، سرحان O. Isikman، تایلر S. بوشنل، استیون جی Martisauskas و دیوید I. Nazzaro به عنوان مخترع آن به کار گرفته شد، گفت:" مایکی کمپبل در اپل اینسایدر .

اپل خاطرنشان كرد كه نوارهای ساعت معمولی دست و پا گیر هستند ، برای رسیدن به تناسب مطلوب به چند مرحله نیاز دارند ، به ابزارهای تخصصی احتیاج دارند یا در غیر این صورت برای تنظیم ناخوشایند هستند. همچنین ، غالباً عدم ارائه اندازه هایی که می تواند برای همه کاربران مناسب باشد ، وجود دارد و در نتیجه تناسب ناقصی ایجاد می شود.

طبق بحث حق ثبت اختراع ، اپل راه حل را به صورت باند های خود تنظیم می بیند ، به موجب آن گروهها می توانند سفت یا شل شوند. باندها به صورت الکترونیکی تنظیم می شوند.

انواع مختلفی از باند های خود تنظیم کننده ذکر شد.

باند از نظر جسمی می تواند پیاده سازی شود ، از جمله سیم سیم حافظه ای (مانند نیتینول) که می تواند با سیگنال های برقی منبسط یا منقبض شود. 2. مثانه پر از مایع یا گاز. 3. لبه هایی که می توانند به داخل بدن ساعت بچرخند. یا مورد قابل تمدید که می تواند ساعت را به بازو نزدیک کند.

با توجه به راه حل دوم ، کمپبل گفت: "با روش دوم ، بخشی یا بخشی از شاسی اپل واچ یا به طور متناوب باند آن ، به سمت پوست کاربر کشیده می شود و بدین ترتیب تناسب باند را محکم می کند."

چیم گارتنبرگ ، The Verge : "به نظر می رسد که اپل به سیستمی علاقه مند است که کاربران بتوانند بطور الکترونیکی سفتی یا سستی بندهای ساعت خود را ، بصورت دستی یا در پاسخ خودکار به داده های بیومتریک از دیده بان ، تنظیم کنند."

گارتنبرگ فکر می کند توجه به تناسب ، ارزش آن را دارد. وی گفت: "با توجه به اهمیت مناسب در ساعت ، مخصوصاً برای مواردی مانند استفاده راحت از تناسب اندام و ردیابی دقیق ضربان قلب ، مطمئناً ممکن است که روزی بتواند در دنیای واقعی ظاهر شود."

کمبل در AppleInsider گفت: گذشته از ناراحت کننده بودن ، کمتر از اندازه ایده آل می تواند بر خوانشگرهای سنسور اپل واچ تأثیر منفی بگذارد ، از سنسور ضربان قلب فشار داده گرفته تا داده های جمع آوری شده توسط شتاب سنجهای حساس .

در مورد حق ثبت اختراع ، اتصال دهنده های بستنی مورد توجه قرار گرفتند: "بعضی از باندها اندازه قابل تنظیم کاربر را افزایش می دهند (به عنوان مثال ، یک قلاب سگک ، پین و ابرو ، و غیره.) در حالی که سایر باندها دارای اندازه قابل ملاحظه ای ثابت هستند ، فقط با ابزارهای تخصصی و / یا تخصص قابل تنظیم هستند (به عنوان مثال قلاب تاشو ، بستن استقرار ، قلاب متناسب با ضربه محکم و غیره. ممکن است سایر باندها ممکن است باندهایی از نوع بسط انعطاف پذیر باشند که کشیده می شوند تا در اطراف مچ دست کاربر قرار گیرند. "

بحث ثبت اختراع پرونده ای را برای ایجاد مشکلات ایجاد کرده است:

"در بسیاری موارد ، در صورت استفاده زیاد از باند ، باند های ساعت مچی معمولی ممکن است مو یا پوست کاربر را بکشند ، سوراخ کنند ، یا بکشند. در موارد دیگر ، بندهای ساعت ممکن است در طول مچ دست کاربر بکشند ، به دور مچ دست کاربر بچرخند ، یا ممکن است در غیر این صورت باند بیش از حد ناراحت کننده و نگران کننده برای کاربر خواهد بود. این مشکلات در دوره های افزایش فعالیت ، مانند هنگام دویدن یا ورزش کردن ، تشدید می شوند. "

در مثالهای بعدی ، تناسب ممکن است با توجه به فاکتورهای مختلفی مانند دما ، رطوبت ، عرق یا التهاب متفاوت باشد.

ثبت اختراع ساخته شده یک مورد برای مناسب ساعتها را متفاوت با استفاده از:

"به عنوان مثال ، یک کاربر ممکن است یک شل کننده مناسب را در حالت زمان نگه داشتن و تناسب محکم تر در حالت ردیابی تناسب اندام / سلامتی ترجیح دهد. بر این اساس ، ممکن است نیاز به سیستم ها و روش هایی برای تنظیم دینامیکی متناسب با وسایل الکترونیکی پوشیدنی وجود داشته باشد. "

اپل راه حل های بند را برای رضایت بخشیدن به مناسب ارائه می دهد

اپل واچ ، Fitbit می تواند فشارخون و آپنه خواب را تشخیص دهد: مطالعه

ویدئوی Google نشان می دهد که "غریبه بدنبال هشدار" برای تلفن های هوشمند است

، ,اپل ,تنظیم ,باند ,های ,ساعت ,ممکن است ,ثبت اختراع ,می تواند ,می کند ,که می

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اینجا همه چی هست shararehblog مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی خاطرات یک دانشجوی پزشکی Ryan's life plusfile Kevin شماره موبايل بازيگران و خوانندگان ايراني